Hakkımızda

NewMoon

2012 yılında Bodrum Transfer seyahat acentası olarak kurulan NewMoon Turizm, Bodrum'da sürekli genişlettiği hizmet alanları arasında seyahat acentalığının yanısıra, kapsamlı transfer hizmetleri, yer gezileri ve araç kiralama hizmetleri yer almaktadır.

 

New Moon Turizm ve iş dünyasında, farklı ve vazgeçilmez kılan en önemli özelliği; destek verdiği firmaların bir organizasyonda ihtiyaç duyabilecekleri hemen her isteği yerine getirebilmesi, güvenilir bir çözüm ortağı olmasıdır. Özellikle kongre, seminer, sempozyum, konferans, bayi teşvik gezileri, ürün lansmanı, kültür turları ve benzeri toplantılarda verdiği hizmetler sonucu "dürüst, güvenilir destekçi" kimliği ileri derecede olgunluğa ulaşmıştır. VIP hizmetler, bilet alım, otel-restoran-kulüp rezervasyonları, karşılama-uğurlama, otomobil-minibüs-otobüs ya da özel donanımlı araçlarla transferler, yabancı dillere hakim kokartlı rehberler ile kültür turları, karayolu veya deniz turları, macera-eğlence-hobi aktiviteleri, araç kiralama, lojistik destek ve güvenlik gibi hizmetleri de tek bir elden, tek bir sorumlu ile çözmenin avantaj ve rahatlığını sunar. 

 

Dikkatle planlanmış, prestijli, başarılı ve ses getiren bir çok organizasyon sonucunda takım çalışmasının önemi tüm Bodrum turizm kadrosu tarafından benimsenmiştir. Çağın olanakları, firmanın gücü ve tecrübesi ile ortaya çıkan müşteri memnuniyeti bizleri her geçen gün daha da güçlü bir yapıya kavuşturmaktadır. 

 

Bir turizm acentesi, bir halkla ilişkiler şirketi, bir reklam ajansı, bir organizatör, bir firma yetkilisi, bir cruise operatörü, bir site yöneticisi, bir aile babası veya yoldan geçen biri olun... Bizim olanaklarımızın, sizin yaratıcılığınızın el verdiği tüm projelerinizde hizmet vermek, Newmoon Tourism Center farkını sizlere de göstermek için departmanlarımız her zaman hazır bekliyor.... 

 

Saygılarımızla.