Hizmetlerimiz

Transfer Hizmetleri

Bodrum merkezli olmakla birlikte yurt çapında istenilen yere transfer hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Havaalanından adrese, adresten havalimanına, paylaşımlı transfer (Shuttle), şehirler arası transfer hizmetlerini sunmaktayız. 

Transfer hizmetlerimizde resmi onaylı belgeli araçlarımızı kullanmaktayız. Belgeli araçlarımız içerisinde, Mercedes Vito Renault Latitu, Renault fuluence,Woıksvagen Caravel , Wolksvagen Crafter, Mercedes Splinter, otagar Sultan , mercedes Travego bulunmaktadır.


Bölgesel transfer

Bodrum, Gümbet, Bitez, İçmeler, Konacık, Ortakent, Türkbükü, Gölköy, Yahşi, Bağla, Karaincir, Akyarlar, Turgutreis, Kadıkalesi, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Göltürkbükü, Torba, Yalıçiftlik, Çökertme, Mazı, Güllük ve Güvercinlik beldeleri başta olmak üzere Vip Bodrum Transfer 48 farklı noktaya servis sunmaktadır. Havaalanı, marina, otogar ve otel transfer ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunan Vip Bodrum Transfer 2015 yılında Çeşme, Kuşadası, Efes, Pamukkale, Didim, Akbük, Altınkum, Datça, Göcek, Dalaman, Dalyan, Marmaris, Fethiye tatil beldelerine ucuz özel ulaşım binek, taksi, sedan ve minibüs ile vip transfer servisleri başlatmıştır. Son model araçlarımız ve deneyimli özel sürücülerimiz ile Bodrum transfer sektör lideriyiz!   NEWWONM Transfer 7 Gün 24 Saat Servis ve Rezervasyon


VIP Hizmetler

VIP Transferlerimiz deneyimli şoförlü araç tahsisi, özel transfer çözümü, paylaşımlı transfer (Shuttle), havalimanı otel transferi ve tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.


Organizasyon Hizmetleri

Gezi ve organizasyonlarınızda, yabancı dillere hakim kokartlı rehberler ile kültür turları, karayolu veya deniz turları, macera-eğlence-hobi aktiviteleri, araç kiralama, lojistik destek ve güvenlik hizmetlerini toplu olarak firmamızdan alabilirsiniz.